Witamy na stronie sklepu internetowego GAMA WITCZAK. Ponad 5000 zadowolonych Klientów. Zapraszamy

Gama Witczak – została założona w 2004 roku. Od początku swojej działalności firma zajmuje się sprzedażą instrumentów muzycznych oraz nut. W 2009 roku otworzyliśmy w Częstochowie na ul. Jasnogórskiej 13 sklep firmowy, w którym oprócz sprzedaży instrumentów oraz nut prowadzimy serwis instrumentów dętych.

Literatura muzyczna zespołów dętych to nasza pasja. Od wielu lat sprowadzamy nuty dla orkiestr dętych, big bandów, zespołów kameralnych oraz na instrumenty solowe z całego świata.

Służymy doradztwem w doborze repertuaru jak i przekazaniu wszelkich informacji o interesującej Cię kompozycji bądź aranżacji.

Jak zamawiać !

Jeśli szukasz jakiegoś utworu kliknij w logo wydawnictwa a zostaniesz przekierowany na jego stronę. Będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego o wybranym utworze. Następnie prześlij nam tytuł wraz numerem utworu ( Order Number, Item Number, Edition Number ). Sprowadzimy ten utwór dla Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Jak przeliczyć cenę !

Jeśli na stronie wydawnictwa obok twojego utworu widnieje cena np. 60 Euro – to zakupisz u nas ten utwór za cenę 60 Euro x aktualny kurs waluty z danego dnia + 5% podatek Vat + koszty przesyłki. W ten sposób uzyskasz cenę swojego zakupu, w tym przypadku będzie to 348,30 zł.

Koszty przesyłek, niestety nie są niskie i wahają się od 15 Euro do 30 Euro w zależności od kraju dostawcy ( średni koszt przesyłki ok 20 Euro ). Na pewno dobrym rozwiązaniem jest zamówienie kilku utworów w jednej przesyłce, gdyż cena i tak pozostaje ta sama. Wpływ na tak wysoką cenę przesyłki mają koszty ubezpieczenia.

Od Nas otrzymasz fakturę Vat w złotych oraz darmowy koszt przesyłki bezpośrednio z naszego sklepu do Ciebie.

Cenę utworów zamawianych z wydawnictw z USA, Japonii należy przeliczyć w sposób następujący. Jeżeli utwór kosztuje 60 $ to po wprowadzeniu na rynek europejski będzie kosztował ok. 78 Euro ( koszty celne) + koszty dodatkowe tj. podatek Vat oraz przesyłka.

Linki:

https://www.rundel.de/en/

https://www.musicshopeurope.com/

https://www.bernaertsmusic.com/index-en.aspx

http://www.hafabramusic.com/en

https://www.bravomusicinc.com/

https://www.molenaar.com

https://www.barnhouse.com/

https://www.alfred.com/

https://www.carlfischer.com/

https://www.halleonard.com/

Specjalne

Najchętniej kupowane

Wyróżnione

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.